Zostaw swoje CV

Jeśli nie znalazłeś interesującej Cię oferty pracy prześlij nam swoje CV. Zachowamy je w naszej bazie, jeżeli pojawi się stawisko zgodne z Twoimi kompetencjami skontaktujemy się z Tobą!

Zostaw swoje CV

Dane kandydata
captcha
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji, w szczególności w CV oraz liście motywacyjnym, na potrzeby niezbędne do realizacji procesu rekrutacyjnego w Valvex S.A. zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych - RODO).

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji, w szczególności w CV oraz liście motywacyjnym, również na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych w Valvex S.A. zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych - RODO).

Dokumenty (Wymagany format dokumentu to PDF)
Maksymalna wielkość pliku to 3Mb.
Maksymalna wielkość pliku to 3Mb.
Maksymalna wielkość pliku to 3Mb.