Pracując nad naszymi produktami bierzemy pod uwagę komfort i satysfakcję dwóch grup odbiorców – klientów końcowych oraz instalatorów.

Dla klientów pracujemy nad designem i łatwością użytkowania. Dla Was – osób pracujących na naszych produktach – staramy się, by ich jakość była jak najwyższa, rozwiązania jak najbardziej innowacyjne i różnorodne, a sposób montażu intuicyjny i sprawny.

Chcąc usprawnić Waszą pracę jeszcze bardziej – w podziękowaniu za produktowe wybory zakupowe – stworzyliśmy Strefę Instalatora. Znajdziecie tutaj wszystkie pliki potrzebne do zaprojektowania optymalnie działającej instalacji wodnej, grzewczej lub gazowej. Sprawdźcie koniecznie:

  • Wyszukiwarkę produktów – Dzięki, której znajdziecie nasze produkty po kodzie, nazwie, a nawet kolorze. Przy każdym towarze widoczna jest karta produktowa z parametrami oraz materiały pomocnicze przygotowane przez naszych instalatorów.
  • Pliki do pobrania – Wszystkie niezbędne do pracy pliki techniczne – atesty higieniczne, Krajowe Deklaracje Właściwości Użytkowych, instrukcje montażu czy katalogi i broszury – gotowe do pobrania i użytkowania.

Z myślą o Was stworzyliśmy nową serię edukacyjną ValvexPRO, skupiającą się na zagadnieniach i problemach, które możecie spotkać w codziennej pracy. Porady, przygotowane przez naszych najlepszych specjalistów i szkoleniowców możecie obejrzeć w formie krótkich i przystępnych filmów wideo. Nie ma więc znaczenia czy jesteś początkującym instalatorem czy lata Twojej praktyki w branży odzwierciedla imponująca liczba – obiecujemy, że znajdziesz tutaj coś interesującego. Odświeżysz swoją wiedzę, poznasz nasze produkty lepiej lub odkryjesz nowe instalacyjne trendy – możemy Ci obiecać, że ValvexPRO jest właśnie dla Ciebie.

Pliki techniczne
Pobieraj pliki
Cenniki i katalogi
Pobieraj pliki

Newsletter

Chcesz być na bieżąco i dostawać najciekawsze promocje, zapisz się do naszego newslettera.