Inżynier ds. Rozwoju Produktu i Certyfikacji

Oferta ważna do: 30 / 04 / 2024

Jordanów, pow. suski

Zakres obowiązków

  • Udział w procesie wdrażania nowych produktów
  • Nadzór nad dokumentacją związaną z certyfikacją, patentami itp.
  • Zapewnienie zgodności produktu z normami i przepisami prawnymi
  • Zarządzanie procesem certyfikacji i audytem zewnętrznym
  • Współpraca z dostawcami, laboratoriami oraz instytucjami certyfikującymi

Oczekujemy

  • Wykształcenie wyższe techniczne lub w trakcie studiów zaocznych
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2
  • Umiejętność analizy dokumentacji technicznej
  • Dobra znajomość MS Excel
  • Precyzja, dokładność i samodzielność w działaniu
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • Doświadczenie w obszarze certyfikacji wyrobu gotowego- mile widziane
  • Znajomość obowiązujących norm i przepisów dotyczących certyfikacji- mile widziane

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i motywujące warunki pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego w dużej firmie o zasięgu międzynarodowym
  • Profesjonalne wdrożenie do pracy poprzez szkolenia wewnętrzne
  • Przyjazną atmosferę  pracy
  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie, pracowniczy program emerytalny, bogaty pakiet socjalny
  • Pracę od poniedziałku do piątku, wolne weekendy

    Dane kandydata

    Wszystkie pola są wymagane

    Dokumenty

    Maskymalna wielkość pliku to 3 MB (PDF)

    Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest Valvex S.A. z siedzibą w Jordanowie, przy ulicy Nad Skawą 2, 34-240 Jordanów, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie, Wydział XII Gospodarczy KRS pod numerem KRS 0000026818, NIP: 735-00-24-499, REGON: 490399956.