Od zawsze podziwiamy pasję do piękna i detali, którą mają w sobie projektanci wnętrz. Wiemy, że cenicie sobie produkty estetyczne i elastyczne – takie, które pasują do różnych wizji. Wierzymy, że chcecie dla swoich klientów jak najlepiej – tworząc dla nich projekty wytrzymałe, komfortowe i takie, które stworzą domową atmosferę na lata. Rozbudowujemy swoją ofertę dla kuchni i łazienki o coraz to nowe wykończenia, kolory i kształty, by dać Wam wszystko czego potrzebujecie.

Chcemy wyjść naprzeciw Waszym potrzebom i oszczędzić trochę Waszego czasu. Stworzyliśmy platformę Valvex Share, na której nasi specjaliści dzielą się wskazówkami, radami oraz przemyśleniami dotyczącymi trendów w branży. W Strefie Projektanta nie możecie przegapić:

  • Pliki do pobrania – Wszystkie niezbędne do pracy pliki techniczne – atesty higieniczne, Krajowe Deklaracje Właściwości Użytkowych, modele 3D czy katalogi i broszury – gotowe do pobrania i użytkowania.
  • Karty Promocje oraz Wyprzedaż – Zawierające cotygodniowe oferty specjalne. Nie przegapcie okazji, bo w każdy poniedziałek szykujemy dla Was coś nowego
  • Media Bank  – Przykładowe aranżacje i wizualizacje naszych produktów, dzięki którym zobaczysz je w szerszym kontekście, od strony praktycznej.

Z myślą o projektantach stworzyliśmy Program Partnerski. Chcemy być blisko Was, odpowiadając na pojawiające się pytania i wątpliwości. Jeśli chcesz o coś spytać, porozmawiać lub otrzymać konkretne dane – pisz do nas.

Kontakt dla projektantów
Skontaktuj się
Pliki dla projektantów
Pobieraj pliki
Program partnerski
Dowiedz się więcej
Atesty i deklaracje
Pobieraj pliki
Cenniki i katalogi
Pobieraj pliki

Newsletter

Chcesz być na bieżąco i dostawać najciekawsze promocje, zapisz się do naszego newslettera.