Ustawiacz Linii Galwanicznej

Oferta ważna do: 31 / 05 / 2024

Jordanów, pow. suski

Zakres obowiązków

  • Obsługa linii galwanicznych, zapewnienie należytej jakości wykonanych detali
  • Wykonywanie pokryć galwanicznych
  • Ustawianie i konfiguracja linii galwanicznych zgodnie z wymaganiami produkcyjnymi
  • Monitorowanie pracy linii galwanicznych
  • Bieżąca kontrola jakości detali
  • Usuwanie niezgodności oraz zgłaszanie awarii

Oczekujemy

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne
  • Chęć nauki i rozwoju zawodowego w branży produkcyjnej
  • Umiejętność obsługi komputera
  • Zdolności techniczne
  • Dobra organizacja pracy, dokładność, terminowość
  • Gotowość do pracy w systemie II zmianowym

Oferujemy

  • Długofalową współpracę w oparciu o umowę o pracę na pełny etat
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjny system premiowy
  • Opiekę doświadczonych pracowników w okresie przyuczenia
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia i rozwoju zawodowego
  • Pracę od poniedziałku do piątku
  • Bogaty pakiet socjalny, dodatkowe ubezpieczenie na życie, program emerytalny

    Dane kandydata

    Wszystkie pola są wymagane

    Dokumenty

    Maskymalna wielkość pliku to 3 MB (PDF)

    Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest Valvex S.A. z siedzibą w Jordanowie, przy ulicy Nad Skawą 2, 34-240 Jordanów, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie, Wydział XII Gospodarczy KRS pod numerem KRS 0000026818, NIP: 735-00-24-499, REGON: 490399956.