Prosimy o wcześniejsze zapoznanie się z

Informacja dla kandydatów do pracy w Valvex S.A. w związku przetwarzaniem danych osobowych

Szczegóły oferty

Nazwa stanowiska: Szlifierz-polerowacz
Termin oferty: 28.01.2021r
Zakres obowiązków
  • Polerowanie i szlifowanie wyrobów zgodnie z instrukcją i technologią.
  • Zabezpieczanie wyrobów przed uszkodzeniem podczas wykonywanych czynności.
  • Kontrolowanie na bieżąco każdego wykonanego detalu.
Wymagania
  • Gotowość do uczenia się i rozwoju.
  • Zaangażowanie i bezkonfliktowy charakter.
  • Chęć do pracy.
  • Sprawność manualna.
Oferujemy
  • Naukę nowego zawodu.
  • Długofalową współpracę w oparciu o umowę o pracę.
  • Pracę w stabilnej firmie w systemie zmianowym.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjny i zróżnicowany system premiowy (możliwość zarobków w przedziale od 3600 zł/brutto na stażu do 5700 zł/brutto).