Prosimy o wcześniejsze zapoznanie się z

Informacja dla kandydatów do pracy w Valvex S.A. w związku przetwarzaniem danych osobowych

Szczegóły oferty

Nazwa stanowiska: Specjalista ds. administracyjnych
Termin oferty: 30.07.2021r
Zakres obowiązków
  • Wsparcie zarządzania firmową flotą samochodową.
  • Administrowanie umowami leasingowymi.
  • Sporządzanie raportów i analiz.
  • Zapewnienie wsparcia w procesie likwidacji szkód komunikacyjnych.
  • Wsparcie przy nadzorowaniu spraw administracyjno-gospodarczych.
  • Organizowanie pracy zewnętrznych firm współpracujących.
Wymagania
  • Wykształcenie wyższe, preferowane: zarządzanie, rachunkowość, administracja.
  • Znajomość zagadnień związanych z branżą ubezpieczeniową oraz motoryzacyjną.
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku- mile widziane.
  • Bardzo dobra praktyczna znajomość MS Excel.
  • Dobra organizacja pracy, samodzielność.
  • Łatwość nawiązywania kontaktów i umiejętności negocjacyjne.
  • Rzetelność, terminowość, umiejętność pracy pod presją czasu.
Oferujemy
  • Ciekawą oraz pełną wyznań pracę w firmie, która posiada stabilną pozycję na rynku.
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Przyjazne i komfortowe środowisko pracy.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania unikalnych doświadczeń zawodowych.
  • Pracowniczy Program Emerytalny, bogaty pakiet socjalny.