Prosimy o wcześniejsze zapoznanie się z

Informacja dla kandydatów do pracy w Valvex S.A. w związku przetwarzaniem danych osobowych

Szczegóły oferty

Nazwa stanowiska: Mechanik – konserwator wózków widłowych
Termin oferty: 22.10.2020r
Zakres obowiązków
  • Wykonywanie prac związanych z gospodarką olejową oraz smarowniczą maszyn i urządzeń.
  • Uczestniczenie w pracach związanych z remontami, przeglądami oraz konserwacją maszyn i urządzeń, wózków z napędem silnikowym.
  • Usuwanie awarii oraz konserwacja i naprawa urządzeń mechanicznych.
  • Zapewnienie prawidłowego stanu technicznego maszyn i urządzeń produkcyjnych.
  • Wykonywanie przeglądów okresowych urządzeń.
  • Podejmowanie decyzji o wyłączeniu pojazdu z eksploatacji.
  • Weryfikacja specyfikacji technicznej oraz zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne.
Wymagania
  • Wykształcenie min. zawodowe o kierunku mechanika, budowa maszyn lub pokrewnym.
  • Mile widziane doświadczenie w pracy.
  • Znajomość budowy maszyn i urządzeń, wózków z napędem silnikowym.
  • Znajomość stosownych instrukcji, zasad, przepisów.
  • Zdolności techniczne.
  • Terminowość, umiejętność organizacji pracy własnej.
  • Uprawnienia UDT do obsługi wózków jezdniowych.
  • Uprawnienia UDT do konserwacji wózków jezdniowych - mile widziane.
Oferujemy
  • Pracę w firmie, która posiada stabilną pozycję na rynku.
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Atrakcyjne i motywujące wynagrodzenie.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.