Prosimy o wcześniejsze zapoznanie się z

Informacja dla kandydatów do pracy w Valvex S.A. w związku przetwarzaniem danych osobowych

Szczegóły oferty

Nazwa stanowiska: Kontroler jakości
Termin oferty: 13.10.2021r
Zakres obowiązków
  • Kontrola i segregacja wyrobów pod względem zgodności z wymogami zawartymi w dokumentacji technologicznej,
  • Sprawdzanie prawidłowości detali przyjętych do kontroli,
  • Zgłaszanie wniosków w zakresie poprawy jakości.
Wymagania
  • Wykształcenie min. średnie, mile widziany profil techniczny,
  • Mile widziana znajomość rysunku technicznego i narzędzi kontrolno-pomiarowych,
  • Mile widziana wiedza z zakresu kryteriów oceny jakości.
Oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Przyjazną atmosferę pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Szkolenia wewnętrzne i wsparcie merytoryczne w okresie wdrożenia,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, dostosowane do doświadczenia i posiadanych kompetencji,
  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie, program emerytalny, bogaty pakiet socjalny.