Prosimy o wcześniejsze zapoznanie się z

Informacja dla kandydatów do pracy w Valvex S.A. w związku przetwarzaniem danych osobowych

Szczegóły oferty

Nazwa stanowiska: Wydziałowy kontroler jakości
Termin oferty: 28.01.2021r
Zakres obowiązków
  • Kontrola i segregacja wyrobów pod względem zgodności z wymogami zawartymi w dokumentacji technologicznej,
  • Sprawdzanie prawidłowości detali przyjętych do kontroli,
  • Zgłaszanie wniosków w zakresie poprawy jakości.
Wymagania
  • Wykształcenie zawodowe, mile widziane średnie.
  • Mile widziana znajomość rysunku technicznego i narzędzi kontrolno-pomiarowych,
  • Dokładność, samodzielność w pracy,
  • Dyspozycyjność.
Oferujemy
  • Przyjazną atmosferę pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Długofalową współpracę w oparciu o umowę o pracę,
  • Pracę w stabilnej firmie w systemie zmianowym,
  • Nie wymagamy doświadczenia zawodowego,
  • Konkurencyjne wynagrodzenie i atrakcyjny system premiowy.