VALVEX na 18. Targach Grupy PSB!

W dniach 4-5 marca 2020 r. w kieleckim ośrodku wystawienniczym po raz 18. odbyły się Targi PSB. To jedna z najważniejszych imprez o takim charakterze w całym kraju, dlatego wśród grona wystawców nie mogło zabraknąć również VALVEX.

Event co roku przyciąga setki producentów branży budowlanej i wykończeniowej. Targi były zamknięte dla publiczności, skierowane wyłącznie do partnerów i dostawców Polskich Składów Budowlanych. Wydarzenie postrzegane jest jako miejsce prezentacji najnowszych produktów, trendów i rozwiązań, dotyczących budownictwa. Formuła Targów, oprócz biznesowych kontraktów, sprzyja również zacieśnianiu relacji między firmami i wymianie doświadczeń pomiędzy producentami i dystrybutorami u progu sezonu budowlanego.

W targach uczestniczyły ponad 4 tysiące osób, w tym 344 wystawców – reprezentantów wszystkich branż materiałów budowlanych.

Firma VALVEX zaprezentowała szeroką gamę produktów, innowacyjne technologie, jak i sprawdzone rozwiązania. Dużym zainteresowaniem cieszyły się serie baterii: LOFT BLACK, LOFT WHITE, LOFT GOLD, AURORA ROSE GOLD oraz zestawy prysznicowe w wersji BLACK.