SPIN & ORION - Kompletne systemy podłączeniowe do kotłów oraz innych urządzeń.

Pod koniec roku Valvex rusza z nowościami! Już w listopadzie i grudniu będziecie mieli szansę zapoznać się z naszymi nowymi produktami instalacyjnymi oraz sanitarnymi. Wśród nich znajdziecie zawór kątowy SPIN z obrotową nakrętką w wersji z filtrem i bez filtra.

Nowy SPIN to idealne rozwiązanie dla kotłów wiszących i  innych połączeń uszczelnianych uszczelką płaską. Zawór wyposażony jest w obrotową nakrętkę, która skraca czas montażu do minimum poprzez wyeliminowanie konieczności wykorzystania osobno zaworu i śrubunku. To uniwersalne  rozwiązanie dedykowane szczególnie do podłączeń kotłów jedno i dwufunkcyjnych w przypadku ograniczonej przestrzeni montażowej pod kotłem. Zawory kątowe SPIN znajdą zastosowanie w również podłączeniach innej armatury jak armatura pomiarowa czy zasobniki CWU. Dostępna wersja z filtrem i korkiem spustowym zabezpiecza elementy kotła i innych urządzeń przed zanieczyszczeniami i pozwala na opróżnienie ich z czynnika bez konieczności opróżniania całej instalacji. Zawory w wersji bez filtra posiadają unikalnie małe rozmiary co zapewnia komfort montażu w przypadku ograniczonej przestrzeni montażowej. Wersja z filtrem pozwala chronić urządzenie przed zanieczyszczeniami, a korek w wersji z filtrem daje możliwość szybkiego opróżnienia kotła bądź innych urządzeń.

Dowiedz się więcej - zobacz ulotkę promującą produkt - KLIK

PARAMETRY:

Medium: woda/roztwór glikolu

Temp. Medium: max 95°C

Ciśnienie: PN 25

Oprócz zaworów kątowych w ofercie Valvex znajdują się zawory proste SPIN posiadające zawór spustowy. To rozwiązanie dedykowane jest do podłączeń kotłów wiszących w przypadku kiedy preferowane jest wyście z pod kotła na „wprost ”. Wbudowany zawór spustowy pozwala na szybkie i łatwe opróżnienie kotła bez wypuszczania czynnika z całej instalacji.

PARAMETRY:

Medium: woda/roztwór glikolu

Temp. Medium: max 95°C

Ciśnienie: PN 25

To nie wszystko! Do kotłów, wodomierzy, ciepłomierzy, zasobników CWU oraz wszelakiej armatury w której stosowane jest połączenie uszczelniane uszczelką płaską przygotowany został specjalny produkt – zawór prosty SPIN z obrotową  nakrętką. Zastosowanie nakrętki tego typu pozwala na skrócenie czasu montażu dzięki brak konieczności stosowania osobno śrubunku i zaworu. Jest to swego rodzaju produkt 2 w 1.

PARAMETRY:

Medium: woda/roztwór glikolu

Temp. Medium: max 95°C

Ciśnienie: PN 25

Zawory ORION pod kocioł – kompleksowe uzupełnienie rodziny SPIN

Zawory kulowe odcinające do gazu z rodziny ORION to produkt z obrotową nakrętką. Przeznaczony jest do stosowania w instalacjach podłączeniowych pod kocioł gazowy czy inne urządzenia gazowe. W zestawieniu z zaworami SPIN stanowią praktycznie rozwiązanie do wykonania podłączenia kotła gazowego. Małe rozmiary wersji kątowej zaworu ORION zapewniają komfortowy montaż w przypadku małej przestrzeni montażowej.

PARAMETRY:

Medium: Gaz

Klasa temperaturowa : T2 (od -20°C do +60°C)

Maksymalne Ciśnienie Robocze : MOP 5

PARAMETRY:

Medium: Gaz

Klasa temperaturowa : T2 (od -20°C do +60°C)

Maksymalne Ciśnienie Robocze : MOP 5