MOC TECHNOLOGII, SIŁA INNOWACJI

„Moc technologii, siła innowacji”. Pod takim hasłem ruszamy w tym roku z nową kampanią reklamową!

Od lat jesteśmy marką rozpoznawalną jako wiodący producent zaworów do instalacji domowych. Według ogólnopolskich badań, nasze zawory kulowe są niekwestionowanym pierwszym wyborem instalatora*, a w oczach ekspertów cieszymy się opinią sprawdzonej firmy, dającej gwarancję bezpieczeństwa.

Nasza nowa kreacja skierowana jest właśnie do profesjonalistów, którzy na co dzień używają produktów z grupy asortymentowej marki VALVEX.

Kampania ma na celu zwrócić uwagę odbiorców na doświadczenie, jakie nasza firma przekłada na swoje produkty, czyniąc je bezpiecznym, sprawdzonym narzędziem pracy każdego profesjonalisty. Marka stawia na innowacyjność, stale rozwijając produkty w poszczególnych grupach asortymentowych.

Głównym motywem kampanii jest znak nieskończoności, który obrazuje trwałość i solidność produktów marki VALVEX. Znak ten, zbudowany z wody, ognia i gazu, symbolizuje kompleksowość oferty firmy w zakresie armatury instalacyjnej do sieci domowych.

Z uwagi na mocno sprecyzowaną grupę docelową, firma w komunikacji kampanii koncentruje się na kanałach ATL, wykorzystując również internet i social media.

* Raport managerski z badania w firmach 2017” przeprowadzony przez Instytut Badań i Rozwiązań B2B Keralla Research.