KUCHNIE I ŁAZIENKI – nowa kampania wizerunkowa VALVEX

Rusza właśnie nowa, ogólnopolska kampania VALVEX, mająca na celu utrwalenie wizerunku naszej firmy jako producenta armatury sanitarnej do łazienek i kuchni!

Od lat jesteśmy znani jako czołowy producent zaworów do instalacji domowych. Od lat także przyświeca nam w tej kwestii wiodące hasło Moc technologii, siła innowacji. Nasze doświadczenie i dbałość o detale odzwierciedlają się równocześnie na innym polu produktowym.

Propozycja baterii kuchennych i łazienkowych w ofercie marki VALVEX stale się powiększa! Nowe wzory, kolory i użytkowe rozwiązania technologiczne. Baterie, których walory estetyczne potwierdza wieloletnia gwarancja bezpieczeństwa. Kuchnie i łazienki. Znamy się na tym!

Poprzez nową kreację chcemy zwrócić uwagę potencjalnych użytkowników swojego asortymentu w sektorze prywatnym na bogatą ofertę baterii łazienkowych i kuchennych.

Wizerunek kobiety, zrelaksowanej po porannej kąpieli, nawiązuje do rytuałów dnia codziennego i kojarzy produkty marki VALVEX ze świeżością i funkcjonalnością, jaką wnoszą one do wnętrz naszych domów.

Kampania zostanie wsparta działaniami w kanałach digital, a także lokalnie – dwunastosekundowymi spotami na telebimach, zlokalizowanych w głównych punktach miasta na terenie całego Krakowa.