Wyjątkowe oferty z okazji Black Weeks od Valvex!

W Valvex wiemy, jak bardzo lubicie promocje, dlatego u nas Black Week trwa aż 2 tygodnie!
Od 22.11 do 6.12 do końca dnia możecie korzystać z przygotowanych specjalnie dla Was pakietów sanitarnych i instalacyjnych w wyjątkowych cenach!
Mało tego, podczas Black Weeks z przyjemnością zaprezentujemy Wam dwie nowości w naszym asortymencie – serię baterii V oraz Cadia!

Oferta Black Weeks jest dostępna wyłącznie dla dystrybutorów.

 

Oferta sanitarna

Seria CADIA - klasyczna elegancja w nowym wcieleniu – zobacz produkty - klik!
Cadia to bateria obok której nie można przejść obojętnie - to połączenie klasy i wdzięku z niezawodnymi technologiami. To dowód na to, że światy ekologii, elegancji i estetyki mogą ze sobą koegzystować w wyjątkowej formie. W ramach serii oferowane są dwie baterie umywalkowe – niska i wysoka, bateria wannowa oraz bateria natryskowa. Wszystkie pozycje dostępne są w wersji wykończenia chrome. O szczegóły akcji zapytaj swojego Przedstawiciela Handlowego.

Poznaj minimalistyczny wdzięk baterii V – zobacz produkty - klik!
V to seria, która łączy najnowsze technologie z nienachalnym designem. To prawdziwy rarytas zarówno dla amatorów nowoczesnych wnętrz jak i miłośników tradycji. Składa się na nią komplet czterech produktów w dwóch wersjach kolorystycznych: chrom oraz black. O szczegóły akcji zapytaj swojego Przedstawiciela Handlowego.

Klasyczny kształt i subtelny design – to wszystko oferują baterie DALI
Baterie DALI to jeden z naszych flagowców, który można zobaczyć już w wielu łazienkach. Idealnie komponują się z umywalkami nablatowymi, tworząc specjalną strefę komfortu dla użytkownika a matowa, strukturalna powłoka baterii czyni ją kluczowym elementem aranżacji wnętrza. Promocja obowiązuje kolory  black i white. O szczegóły akcji zapytaj swojego Przedstawiciela Handlowego.

Nowoczesne zestawy natryskowe CUBUS i DIYA – zobacz! Kliknij na nazwy produktów! 
Cubus i Diya to to design połączony z funkcjonalnością i łatwością obsługi. W obu zestawach zastosowano ultracienką deszczownicę o dogodnej średnicy 250 mm. Dobór temperatury wody odbywa się za pomocą baterii termostatycznej, dzięki której użytkownik nigdy nie zostanie zaskoczony skrajnymi temperaturami wody. Bateria wyposażona jest także w system COLD TOUCH, przez co solidny, mosiężny korpus baterii natryskowej zawsze pozostaje chłodny. O szczegóły akcji zapytaj swojego Przedstawiciela Handlowego.

Oferta instalacyjna 

Zawory kątowe SPIN – nowość w ofercie Valvex! – dowiedz się więcej - klik!

Nowy SPIN z obrotową nakrętką w wersji z filtrem i bez filtra to idealne rozwiązanie dla kotłów wiszących i  innych połączeń uszczelnianych uszczelką płaską. Zawory w wersji bez filtra posiadają unikalnie małe rozmiary, co zapewnia komfort montażu w przypadku ograniczonej przestrzeni montażowej. Wersja z filtrem pozwala chronić urządzenie przed zanieczyszczeniami, a korek w wersji z filtrem daje możliwość szybkiego opróżnienia kotła bądź innych urządzeń. O szczegóły akcji zapytaj swojego Przedstawiciela Handlowego.

Zespół Rozdzielaczy PROFF – solidny produkt w wielu opcjach – zobacz - klik!
Zespół Rozdzielaczy PROFF to szeroka gama solidnych mosiężnych rozdzielaczy, posiadająca dużą dostępność opcji, która pozwala na dobór odpowiedniego zestawu w zależności od potrzeb – instalacji centralnego ogrzewania bądź ciepłej i zimnej wody. Wszystkie rozdzielacze posiadają atesty dopuszczające je do stosowania w instalacjach wody pitnej. Rozdzielacze mogą być stosowane również w instalacjach gdzie medium stanowi mieszanina wody z glikolem do 50%. O szczegóły akcji zapytaj swojego Przedstawiciela Handlowego.

Kurki kulowe ORO – klasyka w dobrej cenie – zobacz produkt – klik!
Zawory ORO to klasyk wśród klasyków – i pierwszy wybór profesjonalisty. Dostępny w trzech wymiarach, w wersji z motylkiem i dźwignią posiadają szereg zastosowań, co czyni je prawdziwie wszechstronnym produktem. Można je zastosować w instalacjach centralnego ogrzewania, instalacjach wody zimnej i ciepłej (system NICKEL – FREE i ATEST PZH) oraz w instalacjach solarnych. O szczegóły akcji zapytaj swojego Przedstawiciela Handlowego.