Baterie ESTO - Siła delikatności.

Seria baterii ESTO charakteryzuje się mocnym korpusem i smukłą dźwignią, dzięki czemu stają się one wyraźnym akcentem każdej łazienki. Delikatność proporcji oraz stylowy design w połączeniu z zastosowanymi nowoczesnymi technologiami sprawiają, że Twoje marzenia o łazience idealnej mają szansę stać się rzeczywistością już dzisiaj.

Oszczędność wody i czasu

Perlator o klasie przepływu "Z" pozwoli Ci oszczędzać wodę i co za tym idzie – zawsze dbać o środowisko. Dodatkowo nasze baterie umywalkowe posiadają System SLOT COIN, dzięki któremu do odkręcenia perlatora nie potrzebujesz specjalistycznych narzędzi – wystarczy grubsza moneta, którą szybko i sprawnie go wykręcisz do czyszczenia bądź wymiany. To innowacyjne rozwiązanie pozwala zaoszczędzić Twój czas i energię.

Wysoka jakość i bezawaryjność

Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości ceramicznych głowic mieszających możesz płynniej regulować strumień oraz perfekcyjnie dobierać odpowiednią dla Ciebie temperaturę wody.

Wykorzystanie tego typu głowicy w odlewie korpusu objętym 25-letnią gwarancją zapewnia wysoką szczelność całego systemu i bezawaryjność produktu.

Do Twojej dyspozycji oddajemy dwie baterie umywalkowe, baterię wannową oraz natryskową. Wszystkie produkty z serii ESTO dostępne w dwóch wersjach kolorystycznych, Chrome i Black, trafiają nawet w najbardziej wyrafinowane gusta.

Dowiedz się więcej - zobacz broszurę serii ESTO!