Baterie CADIA - elegancja w duchu modern retro

Wypełnij swoje pomieszczenia urokiem baterii czerpiących ze stylu modern retro. Baterie z tej serii pragną nieustannie zadziwiać swoimi wysublimowanymi liniami i zaokrągleniami. Wynikiem połączenia klasy i wdzięku z niezawodnymi technologiami jest CADIA, obok której nie można przejść obojętnie. To dowód na to, że światy ekologii, elegancji i estetyki mogą ze sobą koegzystować w wyjątkowej formie w Twojej łazience! Zobacz ulotkę produktu - klik! 

Wyjątkowy charakter zakorzeniony w historii
W ramach serii baterii CADIA oferujemy dwie baterie umywalkowe (17,4 oraz 28 cm wysokości), baterię wannową oraz baterię natryskową. Wszystkie pozycje dostępne są w wersji wykończenia Chrome.

Gwarancja niezawodności

Ceramiczne głowice mieszające wysokiej jakości zapewniają jednoczesną, płynną regulację strumienia oraz temperatury wody. Wykorzystanie tego typu głowicy w odlewie korpusu objętym 25-letnią gwarancją powoduje, że produkt charakteryzuje się wyjątkowo wysoką szczelnością całego systemu i jego bezawaryjnością.

Zaprojektowany z myślą o ochronie środowiska perlator z Systemem SAVE MONEY, z klasą przepływu wody Z zapewnia zużycie wody w bateriach umywalkowych na poziomie poniżej 9 litrów / min. Dzięki temu rozwiązaniu zmniejszasz zużycie wody i oszczędzasz swoje pieniądze.

Innowacyjny System EASY FIX sprawi, że montaż baterii stanie się jeszcze łatwiejszym zadaniem. Ponadto baterie zostały wyposażone w mieszacz ceramiczny, napowietrzający regulator strumienia, automatyczny korek Click-Clack (w zestawie z baterią umywalkową 2412300).

Tylko teraz, z okazji trwających Black Weeks przygotowaliśmy specjalną ofertę dla dystrybutorów na całą serię CADIA. Dowiedz się więcej - klik!