VALVEX w krakowskim Forum Designu!

Forum Designu to nowatorski projekt na artystycznej mapie Krakowa, wokół którego gromadzi się wyjątkowe środowisko projektantów oraz architektów. Dlatego nie mogło tam zabraknąć i nas!

Kierunek? Najlepszy polski design!

Firma VALVEX od lat kojarzona jest z najlepszymi rozwiązaniami dla kuchni i łazienki. Podczas Forum Designu postawiliśmy na jakość i styl, prezentując naszą najnowszą ofertę designerskich baterii łazienkowych.

Kolekcje Dali White, Dali Black, Quasar i Aurora Rose Gold zachwycają nie tylko swoją użytkowością, ale także niespotykanym wyglądem. Ten efekt towarzyszy również naszej wystawie.

Tworząc ekspozycję, nawiązaliśmy współpracę z wyjątkowymi partnerami. Kamienne umywalki przygotowane przez firmę Lux4home oraz drewniane meble produkcji ZDREWNA pozwalają odkryć prawdziwe piękno w każdym wnętrzu. Nasza wspólna propozycja idealnie odnalazła więc swoje miejsce wśród przedmiotów oryginalnych i niepowtarzalnych.

Połączenie żywiołów trzech marek dało zaskakujący efekt. Z pewnością może służyć jako inspiracja przy projektowaniu własnej przestrzeni.

Do końca października ekspozycję Forum Designu można zobaczyć w najmodniejszym miejscu na mapie Krakowa – ul. Dolnych Młynów 10. Z dniem 1 listopada znajdziecie ją już w dawnym hotelu Cracovii, gdzie współtworzyć będzie Muzeum Designu i Architektury.

Szukasz wyjątkowych rozwiązań aranżacyjnych? Sprawdź naszą wystawę w Forum Designu!