Baterie podtynkowe VALVEX – kompleksowe rozwiązanie do Twojej łazienki

Mówiąc o bateriach podtynkowych, od razu przychodzą nam na myśl zestawy prysznicowe. To one są obecnie najczęściej stosowane w nowoczesnych, nierzadko minimalistycznych łazienkach. Idealnie wpisują się w charakter takiego wnętrza, gdyż wszystkie „nieładne” elementy, takie jak rury i inne podłączenia, ukryte są w ścianie. W efekcie widzimy tylko tę część baterii, która jest spójna z naszą łazienką i stanowi jej ozdobę.

ZESTAWY PRYSZNICOWE

 

CARRÉ i DIONE to dwa kompletne systemy podtynkowe marki Valvex, które łączą
w sobie nowoczesność, komfort i funkcjonalność. Cechą wyróżniającą obu systemów jest ultracienka deszczownica o grubości zaledwie 2,5 mm.  Jeśli chodzi o design, wybieramy tu między subtelnymi zaokrągleniami DIONE a ostrymi, kubistycznymi kształtami CARRÉ. Oba zestawy posiadają w komplecie deszczownicę o średnicy 250mm, ramię deszczownicy, wąż natryskowy, słuchawkę oraz przyłącze kątowe. Zestawy te są idealną propozycją dla tych, którzy lubią gotowe, sprawdzone rozwiązania.


WYBIERASZ TO, CO LUBISZ

Tym, którzy chcą jeszcze bardziej dopasować produkt do swoich potrzeb, Valvex daje możliwość skomponowania własnych zestawów. I tak po pierwsze: mamy możliwość dobrania odpowiedniej dla siebie wielkości deszczowego strumienia – wyposażone
w system antykamienny głowice prysznicowe dostępne są w trzech rozmiarach: 200mm, 250mm i 300mm. Po drugie: w zależności od wybranego kształtu deszczownicy, dopasowujemy odpowiednie ramię. Po trzecie: wybierając baterię prysznicową z przełącznikiem, możemy dobrać dowolną rączkę natrysku z szerokiej oferty Valvex oraz przyłącze kątowe, które pełni jednocześnie funkcję uchwytu punktowego na słuchawkę prysznicową.

Sercem każdego zestawu jest bateria wannowo-natryskowa. V-BOX, który stanowi element podtynkowy baterii, jest montowany w ścianie. Części przewodzące wodę znajdują się wewnątrz obudowy, dzięki czemu szum płynącej wody jest tłumiony. Obudowa stanowi również ochronę przed zawilgoceniem ścian. Odpowiednie docięcie kołnierza obudowy umożliwia regulowanie głębokości montażu zestawu w ścianie. Na zewnątrz znajduje się tylko część ozdobna baterii – maskownica oraz uchwyt.
I właśnie ten ostatni element również możemy dobrać, komponując swój zestaw.
W ten sposób mamy możliwość dopasowania baterii natryskowej do baterii umywalkowej, którą posiadamy już w swojej łazience.

BATERIE UMYWALKOWE PODTYNKOWE

Projektując swoją wymarzoną łazienkę, warto zadbać o jej spójność w każdym aspekcie. Skoro podtynkowe systemy prysznicowe stały się dzisiaj wyznacznikiem mody w łazienkowym wnętrzu, dlaczego nie pójść o krok dalej? To właśnie baterie umywalkowe są najczęściej użytkowanymi urządzeniami w łazience. To one jako pierwsze przykuwają wzrok. Chcąc zadbać o nowoczesny design, możemy wybrać jedną z podtynkowych baterii umywalkowych z oferty Valvex. Oprócz wspomnianego już efektu wizualnego, zyskamy również dodatkowe korzyści funkcjonalne. Wszystkie baterie podtynkowe Valvex wyposażone są w mieszacz ceramiczny, zapewniający płynną i precyzyjną regulację przepływu wody.  Zastosowany w bateriach perlator, napowietrza strumień wody, zapewniając komfort ich użytkowania mimo mniejszego zużycia wody.

SPRAWDŹ WACHLARZ NASZYCH MOŻLIWOŚCI

Valvex oferuje baterie podtynkowe prysznicowe oraz prysznicowo-wannowe
w siedmiu seriach. W trzech najnowszych kolekcjach dostępne są również baterie podtynkowe umywalkowe. W pozostałych seriach Valvex oferuje baterie umywalkowe stojące.