Prosimy o wcześniejsze zapoznanie się z

Informacja dla kandydatów do pracy w Valvex S.A. w związku przetwarzaniem danych osobowych

Szczegóły oferty

Nazwa stanowiska: Młodszy Konstruktor
Termin oferty: 31.07.2022r
Zakres obowiązków
  • Opracowywanie, sprawdzanie oraz weryfikacja projektów konstrukcyjnych.
  • Nadzorowanie wykonania prototypów do projektów konstrukcyjnych.
  • Nadzorowanie prób i badań oraz ich ocena.
  • Przygotowanie dokumentacji konstrukcyjnej do produkcji seryjnej.
  • Rejestrowanie projektów konstrukcyjnych.
Wymagania
  • Wykształcenie średnie techniczne lub wyższe, preferowane kierunki: mechanika, budowa maszyn.
  • Znajomość programów do projektowania: AutoCad, Solid Edge lub pokrewnych- mile widziane.
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację.
  • Umiejętność sprawnego czytania rysunków technicznych.
  • Kreatywność, zdolność myślenia analitycznego, samodzielność.
Oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w pełnym wymiarze czasu pracy.
  • Pracę na odpowiedzialnym stanowisku z perspektywą ciągłego rozwoju.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w przedziale od 4200zł – 6000 zł/brutto, adekwatne do doświadczenia i umiejętności.
  • Współpracę w zgranym zespole profesjonalistów.
  • Dużą dawkę wiedzy i możliwość jej sukcesywnego poszerzania.
  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie, pracowniczy program emerytalny, pakiet socjalny.
  • Pracę od poniedziałku do piątku, wolne weekendy.