Regionalny Przedstawiciel Handlowy

Oferta ważna do: 31 / 05 / 2024

województwo mazowieckie, warmińsko-mazurskie, część kujawsko- pomorskiego

Zakres obowiązków

  • Realizacja określonych celów sprzedażowych oraz osiąganie planowanych wyników
  • Budowanie i rozwijanie współpracy z partnerami handlowymi w podległym regionie we wszystkich kanałach sprzedaży
  • Prowadzenie szkoleń i prezentacji dla inwestorów, projektantów, instalatorów oraz dystrybutorów
  • Przygotowywanie ofert handlowych i negocjowanie warunków umów
  • Wdrażanie działań marketingowych i promocyjnych w podległym regionie
  • Utrzymywanie i rozwijanie relacji biznesowych z istniejącymi Klientami
  • Monitorowanie i raportowanie wyników sprzedażowych oraz analiza efektywności działań
  • Aktywne poszukiwanie nowych możliwości rozwoju i zwiększenia sprzedaży
  • Monitorowanie konkurencji oraz reagowanie na zmiany w trendach rynkowych
  • Budowanie pozytywnego wizerunku Firmy oraz utrzymywanie wysokiego poziomu obsługi Klienta

Oczekujemy

  • Doświadczenie w sprzedaży w branży sanitarnej, instalacji wodno-grzewczych lub pokrewnej
  • Wykształcenie wyższe lub średnie (preferowane kierunki związane z handlem lub marketingiem)
  • Znajomość rynku sanitarnego i instalacyjnego
  • Dobra znajomość topografii województwa mazowieckiego, warmińsko-mazurskiego oraz kujawsko-pomorskiego
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne oraz znajomość technik sprzedaży
  • Umiejętność budowania i utrzymywania długotrwałych relacji z Klientami
  • Zorientowanie na wyniki i umiejętność pracy pod presją czasu
  • Zaangażowanie, samodzielność i inicjatywa w działaniu
  • Czynne prawo jazdy kat. B oraz gotowość do podróży służbowych w regionie

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz prowizja uzależniona od sprzedaży
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w  polskiej renomowanej i dynamicznie rozwijającej się firmie o wiodącej pozycji na rynku
  • Pracę na odpowiedzialnym stanowisku z perspektywą ciągłego rozwoju
  • Rozwój kompetencji przez udział w ciekawych i innowacyjnych projektach
  • Szkolenia wewnętrzne i wsparcie merytoryczne w okresie wdrożenia do pracy
  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie, program emerytalny, pakiet socjalny

    Dane kandydata

    Wszystkie pola są wymagane

    Dokumenty

    Maskymalna wielkość pliku to 3 MB (PDF)

    Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest Valvex S.A. z siedzibą w Jordanowie, przy ulicy Nad Skawą 2, 34-240 Jordanów, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie, Wydział XII Gospodarczy KRS pod numerem KRS 0000026818, NIP: 735-00-24-499, REGON: 490399956.