Inżynier/Specjalista ds. utrzymania ruchu

Oferta ważna do: 30 / 04 / 2024

Jordanów, pow. suski

Zakres obowiązków

  • Nadzór nad procesem tworzenia, archiwizacji i aktualizacji dokumentacji technicznej związanej ze sprzętem, maszynami oraz budynkami w zakładzie produkcyjnym
  • Opracowywanie dokumentacji technicznej zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami
  • Monitorowanie zmian w przepisach i normach dotyczących dokumentacji technicznej
  • Nadzór nad harmonogramem realizacji przeglądów technicznych: budynków, maszyn i urządzeń
  • Doradztwo w zakresie dokumentacji technicznej dla pracowników działu utrzymania ruchu
  • Udział w audytach i inspekcjach związanych z dokumentacją techniczną
  • Udział w koordynowaniu procesów związanych z wprowadzeniem nowych maszyn i urządzeń do dokumentacji technicznej
  • Udział w koordynowaniu i kontroli pracy zewnętrznych serwisantów oraz podwykonawców
  • Poszukiwanie nowych dostawców części i usług, zapewnienie dostępności części zamiennych pod kątem planowanych remontów

Oczekujemy

  • Wykształcenie średnie techniczne, mile widziane wyższe lub w trakcie studiów zaocznych
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Umiejętność analizy  i prowadzenie dokumentacji technicznej oraz weryfikacji  jej zgodności z obowiązującymi przepisami i wymaganiami
  • Rozumienie zagadnień technicznych oraz elementów infrastruktury budynkowej
  • Ogólna wiedza techniczna
  • Umiejętność samodzielnej pracy oraz współpracy w zespole
  • Dokładność, skrupulatność oraz zaangażowanie w realizację powierzonych zadań
  • Prawo jazdy kat. B
  • Doświadczenie w zakresie opracowywania dokumentacji technicznej zgodnie z wymaganiami UDT – mile widziane

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat
  • Atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do doświadczenia i umiejętności
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia oraz rozwoju zawodowego
  • Szkolenia wewnętrzne w okresie wdrożenia do pracy
  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie,  bogaty pakiet socjalny
  • Pracę od poniedziałku do piątku, wolne weekendy

    Dane kandydata

    Wszystkie pola są wymagane

    Dokumenty

    Maskymalna wielkość pliku to 3 MB (PDF)

    Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest Valvex S.A. z siedzibą w Jordanowie, przy ulicy Nad Skawą 2, 34-240 Jordanów, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie, Wydział XII Gospodarczy KRS pod numerem KRS 0000026818, NIP: 735-00-24-499, REGON: 490399956.