Weź udział w akcji Lato z Valvex i odbierz wakacyjne nagrody!
Czy tego lata planujesz wyremontować łazienkę?

Weź udział w akcji Lato z Valvex i odbierz wakacyjne nagrody!

Czy tego lata planujesz wyremontować łazienkę?

Zrób to z VALVEX! Weź udział w wakacyjnej akcji LATO Z VALVEX i odbierz nagrody gwarantowane!

Wybieraj pomiędzy minimalistycznym wdziękiem baterii V, elegancją modern retro baterii CADIA, wodą na jedno kliknięcie z bateriami DECOR i wieloma innymi modelami baterii i natrysków.

To proste! Wystarczy, że kupisz 2 sztuki baterii, kolumnę lub zestaw natryskowy Valvex z listy objętej akcją, a następnie prześlesz skan lub zdjęcie dowodu zakupu wraz z danymi do wysyłki nagrody na adres promocje@valvex.com.

Za zakup 2 sztuk baterii łazienkowych możesz otrzymać zestaw wakacyjny zawierający gry plażowe dla całej rodziny, natomiast za zakup kolumny bądź zestawu natryskowego leżak firmowy Valvex.

Nie zwlekaj! Promocja trwa od 1. czerwca do 30. września 2022r.

Regulamin akcji znajdziesz tutaj.

_________________________________________________________   ZOBACZ PRODUKTY OBJĘTE AKCJĄ PROMOCYJNĄ   _________________________________________________________

BATERIE DECOR
Woda na jedno kliknięcie
____

Dostępne w kolorach Black&Gold, Black i Chrome.

Nowa seria baterii DECOR łączy najnowsze rozwiązania technologiczne i innowacje ze stylem funkcjonowania wedle filozofii zrównoważonego rozwoju. Od teraz korzystaj z wody w wygodny, nowoczesny, ale i odpowiedzialny sposób.

Dzięki szybkiemu startowi wody i możliwości wybrania optymalnej temperatury na stałe, DECOR jest nie tylko bardziej komfortowy i prosty w obsłudze na co dzień. Jest również narzędziem do oszczędzania wody oraz Twojego czasu i pieniędzy.

Zastrzeżony wzór pokrętła zmiany temperatury nadaje mu niepowtarzalnego stylu oraz sprawia, że jego obsługa jest komfortowa i pewna.

Mniej niż 9 litrów wody/min – tylko tyle będziesz jej zużywać dzięki Systemowi SAVE MONEY w który wyposażone są baterie umywalkowe z tej serii.

Już nie zdarzy Ci się uruchomić większego strumienia wody niż potrzebujesz, ponieważ w bateriach DECOR ciśnienie jest stałe.

Sam montaż baterii również nie stworzy wiele problemów. Jeszcze nigdy nie było to tak proste jak teraz z Systemem łatwego montażu EASY-FIX.

BATERIE ESTO
Siła delikatności
____

Dostępne w kolorach Black i Chrome.

Cechą charakterystyczną serii ESTO jest mocny korpus i smukła dźwignia, dzięki czemu stają się one wyraźnym akcentem każdej łazienki. Delikatność proporcji oraz stylowy design połączono z nowoczesnymi technologiami, przez co Twoje marzenia o łazience idealnej mają szansę stać się rzeczywistością już dzisiaj.

Perlator o klasie przepływu "Z" pozwoli Ci oszczędzać wodę i co za tym idzie – zawsze dbać o środowisko. System SLOT COIN w który wyposażone są nasze baterie sprawia, że do odkręcenia perlatora nie potrzebujesz specjalistycznych narzędzi – wystarczy grubsza moneta, którą szybko i sprawnie go wykręcisz do czyszczenia bądź wymiany. To innowacyjne rozwiązanie pozwala zaoszczędzić Twój czas i energię.

Dowiedz się więcej - zobacz broszurę serii ESTO!

BATERIE CADIA 
Elegancja w duchu modern retro
____

Dostępne w kolorach Bronze i Chrome.

Wypełnij swoje pomieszczenia urokiem baterii czerpiących ze stylu modern retro. Baterie z tej serii pragną nieustannie zadziwiać swoimi wysublimowanymi liniami i zaokrągleniami. Wynikiem połączenia klasy i wdzięku z niezawodnymi technologiami jest CADIA, obok której nie można przejść obojętnie. To dowód na to, że światy ekologii, elegancji i estetyki mogą ze sobą koegzystować w wyjątkowej formie w Twojej łazience!

Ceramiczne głowice mieszające wysokiej jakości zapewniają jednoczesną, płynną regulację strumienia oraz temperatury wody. Wykorzystanie tego typu głowicy w odlewie korpusu objętym 25-letnią gwarancją powoduje, że produkt charakteryzuje się wyjątkowo wysoką szczelnością całego systemu i jego bezawaryjnością.

Zanurz się w świat elegancji - zobacz ulotkę produktu.

BATERIE V
Minimalistyczny wdzięk
____

Dostępne w kolorach Black i Chrome.

V to seria, która łączy najnowsze technologie z nienachalnym designem. Delikatne zaokrąglenia korpusu i uchwytu baterii dodają im lekkości, a zastosowanie autorskich rozwiązań technicznych powoduje, że stają się ekologicznymi i niezawodnymi.

Zaprojektowany z myślą o ochronie środowiska System SAVE MONEY, zmniejsza zużycie wody i gwarantuje oszczędność Twoich pieniędzy. Perlator NEOPERL ukryty w wylewce nie tylko czyni baterię umywalkową V jeszcze smuklejszą, ale również ogranicza przepływ wody do 8,3 litrów/min. Projektując nasze baterie pomyśleliśmy o szybszym i łatwiejszym montażu w Twoich pomieszczeniach, dzięki innowacyjnemu Systemowi EASY FIX.

Seria V skierowana jest do każdego – zarówno dla tradycjonalisty jak i fana nowoczesnych wnętrz. Świetnie wpasują się do każdej łazienki nadając jej powiew świeżości, a zastosowanie nowoczesnych technologii sprawi, że korzystanie z baterii stanie się wygodniejsze i przyjemniejsze niż do tej pory. Uniwersalność V jest jej siłą – znajdzie swoje miejsce w każdej łazience stając się jej głównym elementem bądź gustownym uzupełnieniem – wszystko zależy od naszej wyobraźni.

Poznaj lepiej serię V - zobacz ulotkę baterii.

ZESTAWY NATRYSKOWE
____

W akcji Lato z Valvex biorą udział także nowoczesne zestawy natryskowe dostępne w trzech kolorach: Chrom, Black oraz Gold.

Kolumny natryskowe z baterią natryskową

DECOR, LOFT - dostępne w kolorach Gold, Black i Chrome

TUBE - dostępne w kolorze Chrome

Kolumny DECOR łączą najnowsze rozwiązania technologiczne i innowacje ze stylem funkcjonowania wedle filozofii zrównoważonego rozwoju. Dzięki szybkiemu startowi wody i możliwości wybrania optymalnej temperatury na stałe, DECOR jest nie tylko bardziej komfortowy i prosty w obsłudze na co dzień. Jest również narzędziem do oszczędzania wody oraz Twojego czasu i pieniędzy.

Zestaw natryskowy LOFT oraz TUBE to pomysł na łazienkę, w której chcesz czuć się jak swoim prywatnym SPA – komfortowo i swobodnie. Uniwersalny, niezwykle praktyczny, a przy tym niebanalny. Zestaw wyposażony został w słuchawkę z systemem Magic Click oraz ultracienką deszczownicę, której wysokość można w łatwy sposób regulować.

ZESTAWY PODTYNKOWE
____

CARRÉ - dostępne w kolorach Gold, Black i Chrome

DIONE - dostępne w kolorach Black i Chrome

CARRÉ i DIONE to kompletne systemy podtynkowe, które łączą w sobie nowoczesność, komfort i funkcjonalność. Cechą wyróżniającą systemów jest ultracienka deszczownica o grubości zaledwie 2,5 mm i średnicy aż 250 mm.
Ich sercem jest bateria wannowo-natryskowa V-BOX, który stanowi element podtynkowy baterii, charakteryzujący się bardzo cichą pracą. Części przewodzące wodę znajdują się wewnątrz obudowy, dzięki czemu szum płynącej wody jest tłumiony. Obudowa stanowi również ochronę przed zawilgoceniem ścian.

Jeśli chodzi o design, wybieramy tu między charakternymi, wyrazistymi kształtami CARRÉ a delikatnymi zaokrągleniami DIONE, wprowadzającymi do wnętrza ład i prostotę. Oba zestawy posiadają w komplecie cienką deszczownicę, ramię natrysku, węża natryskowego, rączkę prysznicową z systemem Magic Click oraz przyłącze kątowe.

ZESTAWY NATRYSKOWE Z WYLEWKĄ WANNOWĄ
____

LOFT - dostępne w kolorach Black i Chrome

Funkcjonalne i łatwe w obsłudze zestawy z wylewką wannową łączą praktyczność z nowoczesnością i komfortem użytkowania.
W skład zestawu natryskowego LOFT wchodzi bateria ścienna 2-funkcyjna z przyłączem górnym, wylewka wannowa, słuchawka z systemem Magic Click oraz ultracienka deszczownica, której wysokość można w łatwy sposób regulować.

 

ZESTAWY NATRYSKOWE Z BATERIĄ TERMOSTATYCZNĄ
____

CUBUS, DIYA - dostępne w kolorach Black i Chrome

W zestawach natryskowych DIYA i CUBUS zastosowano ultracienką deszczownicę o średnicy 250 mm z możliwością regulacji wysokości. Dobór temperatury wody odbywa się za pomocą baterii termostatycznej, dzięki której użytkownik nigdy nie zostanie zaskoczony skrajnymi temperaturami wody. Bateria wyposażona jest także w system COLD TOUCH, przez co solidny, mosiężny korpus baterii natryskowej zawsze pozostaje chłodny. Te dwie funkcje powodują, że bateria jest w pełni bezpieczna w użyciu zarówno dla najmłodszych użytkowników jak i seniorów.

Nadaj nowego charakteru swojej łazience dzięki bateriom Valvex.

Zdobądź atrakcyjne nagrody gwarantowane.

Nie zwlekaj, liczba nagród jest ograniczona.