VALVEX na Giełdzie Towarowej Grupy Instal-Konsorcjum

W dniach 4-6 września 2019 r. w Hali EXPO w Łodzi po raz 2 odbyła się Giełda Towarowa Grupy Instal-Konsorcjum, skierowana do klientów tej hurtowni. Wsród grona wystawców nie mogło zabraknąć również VALVEX.

Giełda Towarowa Grupy Instal-Konsorcjum jest miejscem, gdzie czołowi producenci i dystrybutorzy towarów techniki grzewczej, instalacyjnej i sanitarnej spotykają się, by przedstawić swoje nowości produktowe oraz szeroką ofertę rynkową. Wydarzenie zdobyło już zasłużone uznanie w branży, a jego druga edycja jedynie ugruntowała tę pozycję.

Na  4000 m2 powierzchni dzięki ponad 100 wystawcom można było zapoznać się z trendami rządzącymi rynkiem. Giełda była również idealną okazją do nawiązania nowych kontaktów i relacji biznesowych, a poprzez setki dodatkowych wydarzeń i konkursów (dla naszych klientów przygotowaliśmy Konkurs skręcania zaworu na czas), także ciekawą formą spędzania wolnego czasu.

Firma VALVEX podczas Giełdy zaprezentowała szeroką gamę produktów, innowacyjne technologie, jak i sprawdzone rozwiązania. Dużym zainteresowaniem cieszyły się serie baterii: AURORA ROSE GOLD, FLEXI i DALI, zestaw  prysznicowy CUBUS oraz system podtynkowy w kolorze ROSE GOLD.

Więcej o giełdzie przeczytasz tutaj: Giełda Towarowa Grupy Instal-Konsorcjum