Oferta VALVEX podczas Giełdy Towarowej Grupy Instal-Konsorcjum

W dniach 7-9 września 2016 w Hali Expo w Łodzi odbyła się pierwsza edycja Giełdy Towarowej zorganizowanej przez Grupę Instal-Konsorcjum – jednego z czołowych partnerów handlowych firmy VALVEX.

Tym samym Łódź na trzy dni stała się stolicą materiałów armatury sanitarnej i instalacyjnej. Wśród wystawców prezentujących swoją najnowszą ofertę nie zabrakło również firmy VALVEX, która premierowo zaprezentowała nowości instalacyjne sygnowane logiem marki VALVEX PRO.

Podczas Giełdy Towarowej Grupy Instal-Konsorcjum, prócz nowości instalacyjnych – zaworów 3- i 4-drogowych, grup pompowych PROFFmix oraz PROFFco w wariancie bez pompy obiegowej, siłowników V-MIX oraz zestawów mieszających by VALVEX, zaprezentowano również doskonale znane klientom produkty armatury instalacyjnej wodnej, gazowej oraz centralnego ogrzewania. Między innymi: głowice termostatyczne, rozdzielacz BASE w zestawie z grupą pompową PROFF, zawory ONYX oraz TRYTON, a także wywołujące szybsze bicie serca - zestawy podtynkowe CARRE i DIONE wraz z całą paletą baterii wannowo-natryskowych podtynkowych wszystkich naszych serii baterii. Nie zabrakło również innych baterii i produktów z grupy armatury sanitarnej, których nie sposób wszystkich wymienić w jednym, krótkim artykule. Trzeba było to po prostu zobaczyć!

Stoisko VALVEX odwiedziły setki instalatorów przybyłych na Giełdę z całej Polski. Poza nowym i dobrze znanym asortymentem, szczególnym zainteresowaniem cieszył się również zorganizowany przez pracowników naszej firmy konkurs – skręcanie zaworu kulowego do gazu ORION na czas.