Nowoczesność, komfort i oszczędność idą w parze

Współczesne baterie stanowią ozdobę użytkowanych przez nas pomieszczeń. Nie bez powodu nazywa się je biżuterią umywalek, wanien i natrysków.

W przypadku baterii Valvex, to nie jedyna ich funkcja. Ciekawe wzornictwo idzie
w parze z elegancją i wygodą. LOFT, TUBE i CONNE to nowe linie baterii Valvex, które zaspokoją nawet najbardziej wymagającego klienta.

Każda z nowych kolekcji ma w swojej rodzinie baterie z kategorii  SAVE MONEY. Zastosowane w bateriach umywalkowych perlatory z systemem EASY-CLEAN, redukują przepływ wody aż do 4,5 l/min. Takie rozwiązanie znacząco zmniejsza rachunki, ale nie komfort użytkowania – ten pozostaje bez zmian dzięki napowietrzaniu strumienia wody. Dodatkowym udogodnieniem jest możliwość regulowania kąta wypływu wody, co jest istotne zwłaszcza w przypadku dużych umywalek.

LOFT to rodzina 10-ciu baterii o kubistycznych kształtach. Zdecydowane, wyraziste linie przykuwają uwagę i nadają charakter wnętrzu. Na szczególną uwagę w tej serii zasługują baterie podtynkowe: natryskowa i wannowo-natryskowa oraz wysoka bateria umywalkowa.

Kolekcja TUBE to równie szeroka rodzina baterii o modernistycznym designie. Ponad  10 modeli, w tym baterie stojące, naścienne i podtynkowe, to kompletny zestaw do wyposażenia nowoczesnej łazienki.

Cechą charakterystyczną baterii CONNE jest ich perfekcyjna, subtelna sylwetka. Delikatność, która pasuje zarówno do nowoczesnego, jak i bardziej tradycyjnego wnętrza.