CARRÉ i DIONE – Twoje prywatne SPA

Każdy z nas marzy o namiastce SPA w zaciszu własnego domu. O odprężającej kąpieli po trudach całego dnia… A czy jest coś przyjemniejszego i bardziej relaksującego niż kąpiel w kroplach deszczu?

CARRÉ i DIONE to dwa kompletne systemy podtynkowe marki Valvex, które łączą
w sobie nowoczesność, komfort i funkcjonalność. Cechą wyróżniającą obu systemów jest ultracienka deszczownica o grubości zaledwie 2,5 mm.  Jeśli chodzi o design, wybieramy tu między subtelnymi zaokrągleniami DIONE a ostrymi, kubistycznymi kształtami CARRÉ. Mamy też  możliwość dobrania odpowiedniej dla siebie wielkości deszczowego strumienia – wyposażone w system antykamienny głowice prysznicowe dostępne są w trzech rozmiarach: 200mm, 250mm i 300mm.

Sercem obu systemów jest bateria wannowo-natryskowa. V-BOX, który stanowi element podtynkowy baterii, charakteryzuje się bardzo cichą pracą. Części przewodzące wodę znajdują się wewnątrz obudowy, dzięki czemu szum płynącej wody jest tłumiony. Obudowa stanowi również ochronę przed zawilgoceniem ścian. Odpowiednie docięcie kołnierza obudowy umożliwia regulowanie głębokości montażu zestawu w ścianie.

Oba zestawy składają się z następujących elementów: ultracienkiej głowicy prysznicowej 250 mm, ramienia natrysku, systemu podtynkowego z płytką natynkową, rączki natryskowej – w zależności od zestawu: 3- lub 1-funkcyjnej, przyłącza kątowego pełniącego jednocześnie funkcję uchwytu punktowego na rączkę natrysku, węża natryskowego.