Prosimy o wcześniejsze zapoznanie się z

Informacja dla kandydatów do pracy w Valvex S.A. w związku przetwarzaniem danych osobowych

Nazwa stanowiska: Specjalista ds. administracji w Dziale Handlowym
Termin oferty: 04.02.2022r
Zakres obowiązków
  • Przygotowywanie umów handlowych oraz wsparcie w ich rozliczaniu.
  • Sporządzanie raportów i analiz.
  • Wsparcie działu handlowego w pracach administracyjnych.
  • Współpraca z innymi działami w zakresie podejmowanych działań marketingowych.
  • Wsparcie w rozliczaniu podejmowanych działań sprzedażowych.
  • Zapewnienie właściwego obiegu dokumentów.
Wymagania
  • Mile widziane wykształcenie wyższe, preferowane: ekonomia, administracja, handel.
  • Znajomość zagadnień związanych z prawem handlowym, sprzedażą.
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku- mile widziane.
  • Bardzo dobra praktyczna znajomość MS Excel.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
  • Łatwość nawiązywania kontaktów i umiejętności negocjacyjne.
  • Rzetelność, terminowość, umiejętność pracy pod presją czasu.
Oferujemy
  • Ciekawą oraz pełną wyznań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i doświadczenia.
  • Współpracę z zaangażowanym zespołem specjalistów.
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobywania unikalnych doświadczeń zawodowych.
  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie, program emerytalny, bogaty pakiet socjalny.
  • Pracę od poniedziałku do piątku, wolne weekendy.