Prosimy o wcześniejsze zapoznanie się z

Informacja dla kandydatów do pracy w Valvex S.A. w związku przetwarzaniem danych osobowych

Szczegóły oferty

Nazwa stanowiska: Pracownik remontowo-budowlany
Miejsce pracy: Jordanów, pow. suski
Termin oferty: 04.02.2022r
Zakres obowiązków
  • Wykonywanie prac, konserwatorskich oraz napraw na obiektach,
  • Usuwanie awarii oraz drobne prace naprawcze i remontowe na terenie obiektu,
  • Bieżące naprawy wyposażenia zakładu (instalacje wewnętrzne, meble, stolarka okienna i drzwiowa),
  • Wykonywanie prac ogólnobudowlanych (stolarskich, murarskich jak i malarskich.)
Wymagania
  • Doświadczenie zawodowe przy pracach remontowych lub budowlanych,
  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne,
  • Samodzielność i umiejętności dobrej organizacji czasu pracy,
  • Umiejętność pracy w zespole.
Oferujemy
  • Długofalową współpracę w oparciu o umowę o pracę,
  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Profesjonalne wdrożenie i szkolenia do pracy na stanowisku,
  • Konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjny system premiowy,
  • Pracę od poniedziałku do piątku, wolne weekendy,
  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie, pracowniczy program emerytalny, bogaty pakiet socjalny.