Prosimy o wcześniejsze zapoznanie się z

Informacja dla kandydatów do pracy w Valvex S.A. w związku przetwarzaniem danych osobowych

Szczegóły oferty

Nazwa stanowiska: Monter armatury – pracownik produkcji
Termin oferty: 22.10.2020r
Zakres obowiązków
  • Montaż wyrobów zgodnie z instrukcją,
  • Zabezpieczanie wyrobów przed uszkodzeniem,
  • Wykonywanie prób i testów oraz kontrola wizualna produktów.
Wymagania
  • Zdolności manualne i techniczne,
  • Umiejętność organizacji pracy,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Spostrzegawczość,
  • Dyspozycyjność,
  • Dokładność.
Oferujemy
  • Umowę o pracę na pełen etat,
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjny i zróżnicowany system premiowy.