Prosimy o wcześniejsze zapoznanie się z

Informacja dla kandydatów do pracy w Valvex S.A. w związku przetwarzaniem danych osobowych

Szczegóły oferty

Nazwa stanowiska: Mechanik – Dział Utrzymania Ruchu
Miejsce pracy: Jordanów, pow. suski
Termin oferty: 04.02.2022r
Zakres obowiązków
  • Usuwanie awarii oraz konserwacja i naprawa urządzeń mechanicznych.
  • Wykonywanie przeglądów okresowych urządzeń.
  • Zapewnienie prawidłowego stanu technicznego maszyn i urządzeń produkcyjnych.
  • Weryfikacja specyfikacji technicznej oraz zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne.
  • Sporządzaniem dokumentacji przeprowadzonych konserwacji.
  • Dokonywanie napraw prewencyjnych i interwencyjnych,
Wymagania
  • Wykształcenie min. zawodowe techniczne (mechanika, mechatronika, budowa maszyn).
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku mechanika w firmie produkcyjnej- mile widziane.
  • Umiejętności naprawy i diagnozowania układów hydraulicznych oraz pneumatycznych.
  • Znajomość budowy maszyn i urządzeń, wózków z napędem silnikowym.
  • Praktyczne, swobodne posługiwanie się dokumentacją mechaniczną.
  • Uprawnienia SEP eksploatacja i dozór grupa 1-3.
  • Terminowość, umiejętność organizacji pracy własnej.
Oferujemy
  • Pracę w firmie, która posiada stabilną pozycję na rynku.
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat.
  • Atrakcyjne i motywujące wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.
  • Praca w systemie jednozmianowym, od poniedziałku do piątku.
  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie, program emerytalny, bogaty pakiet socjalny.