Prosimy o wcześniejsze zapoznanie się z

Informacja dla kandydatów do pracy w Valvex S.A. w związku przetwarzaniem danych osobowych

Szczegóły oferty

Nazwa stanowiska: Lider produkcji
Termin oferty: 13.10.2021r
Zakres obowiązków
  • Planowanie, koordynacja i realizacja zadań produkcyjnych,
  • Opracowywanie planów produkcji na poszczególne obszary produkcyjne,
  • Bieżąca korekta i kontrola planów produkcyjnych,
  • Nadzór nad przestrzeganiem procesu technologicznego produkcji w podległym obszarze,
  • Działanie zgodnie z obowiązującymi przepisami, procedurami ISO,
  • Aktywna praca nad usuwaniem przyczyn niezgodności w procesach produkcyjnych,
  • Reagowanie na problemy produkcyjne, zgłaszanie zagrożeń przełożonym,
  • Zarządzanie podległym zespołem,
  • Ścisła współpraca z działami firmy zaangażowanymi w proces produkcji.
Wymagania
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku pracy – minimum 2 lata,
  • Wykształcenie średnie techniczne, mile widziane wyższe,
  • Preferowana znajomość procedur optymalizujących procesy produkcyjne,
  • Znajomość metod i narzędzi planistycznych,
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel,
  • Umiejętność zarządzania personelem (w obszarze motywowania, delegowania zadań, kontroli efektywności),
  • Dobrze rozwinięte zdolności organizacyjne i analityczne,
  • Odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • Samodzielność działania i silna motywacja do pracy.
Oferujemy
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do doświadczenia i posiadanych kompetencji,
  • Motywujące warunki i stabilną perspektywę zatrudnienia,
  • Szkolenia wewnętrzne i wsparcie merytoryczne w okresie wdrożenia,
  • Możliwość rozwoju umiejętności oraz praktycznego wdrażania własnych rozwiązań,
  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie, program emerytalny, bogaty pakiet socjalny.