Szczegóły oferty

Nazwa stanowiska: Technolog ds. narzędziowych
Termin oferty: 23.04.2018r
Zakres obowiązków
  • Organizuje, raportuje i kontroluje pracę podległych pracowników.
  • Nadzoruje prawidłowość eksploatacji maszyn, urządzeń, narzędzi i przyrządów, stanowiących wyposażenie oddziału.
  • Informuje przełożonego o przebiegu wykonywanych prac, wszelkich zagrożeniach i nieprawidłowościach.
  • Prowadzi bieżącą analizę stanów magazynowych materiałów z branży narzędziowej.
  • Wystawia wymagane dokumenty magazynowe oraz zamawia potrzebne części i materiały.
  • Wykonuje programy na maszynie CNC.
Wymagania
  • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne ( obróbka skrawaniem lub budowa maszyn).
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym.
  • Znajomość wiedzy z zakresu obróbki skrawaniem, obróbki cieplnej, materiałoznawstwa,  technik spawania i lutowania.
  • Znajomość specjalistycznego oprogramowania ( AutoCad, Fanuc OM, Pronum, Sinumeric, Heidenhain, Mastercam, Isog) oraz pakietu MS Office.
  • Umiejętność pracy samodzielnej i w zespole.
Oferujemy
  • Przyjazną atmosferę pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Umowę o pracę i wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności.