Szczegóły oferty

Nazwa stanowiska: Technolog
Termin oferty: 05.11.2017r
Zakres obowiązków
  • Opracowywanie, sprawdzanie i weryfikacja projektów technologicznych na wyroby z uwzględnieniem doboru materiałów i norm czasowych,
  • Sprawdzanie i weryfikacja projektów konstrukcyjnych pod kątem możliwości technicznego ich wykonania,
  • Wprowadzenie zmian w dokumentacji technologicznej i konstrukcji oprzyrządowania,
  • Przygotowanie dokumentacji technicznej do produkcji seryjnej,
  • Sprawdzanie i weryfikacja projektu pod kątem możliwości technicznego wykonania z uwzględnieniem doboru optymalnego rozwiązania technicznego.
Wymagania
  • Doświadczenie jako technolog w dziedzinie obróbki skrawaniem,
  • Znajomość programów do projektowania: AutoCad, Solid Edge lub pokrewnych,
  • Wykształcenie wyższe techniczne o profilu mechanicznym lub pokrewnym,
  • Znajomość zagadnień rysunku technicznego,
  • Dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikacje,
  • Znajomość pakietu MS Office,
  • Dobra organizacja pracy, zaangażowanie, kreatywność.
Oferujemy
  • Przyjazną atmosferę pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Umowę o pracę,
  • Możliwość rozwoju i długofalowej współpracy.