Szczegóły oferty

Nazwa stanowiska: Supply Chain Manager
Termin oferty: 08.10.2017r
Zakres obowiązków
  • Optymalizowanie poziomu zapasów, zapewnienie sprawnego przepływu materiałów i towarów w ramach całego łańcucha dostaw przedsiębiorstwa,
  • Doskonalenie procesów i kosztów oraz wprowadzanie usprawnień w obszarze łańcucha dostaw,
  • Rozwój filozofii Lean Manufacturing oraz udział w tworzeniu i aktualizacji norm ISO na podległym obszarze,
  • Zarządzanie organizacją dostaw, negocjowanie warunków z kluczowymi dostawcami,
  • Planowanie zapotrzebowania na surowce i komponenty,
  • Kierowanie podległym zespołem, jego wsparcie merytoryczne i rozwój.
Wymagania
  • Wykształcenie wyższe, preferowane techniczne, kierunkowe,
  • Kilkuletnie doświadczenie w działach łańcucha dostaw (planowanie, zakupy, logistyka),
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Zdolności interpersonalne i negocjacyjne, odpowiedzialność,
  • Umiejętność organizacji pracy, zarządzania i liderowania zespołowi specjalistów,
  • Znajomość standardów ISO oraz narzędzi logistycznych – ACD, CRM, DRP, ERP,
  • Praktyczna znajomość metod i narzędzi Lean Manufacturing.
Oferujemy
  • Pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Pracę na kluczowym dla organizacji stanowisku oraz posiadanie realnego wpływu na funkcjonowanie działu Łańcucha Dostaw,
  • Pracę wśród zaangażowanych ludzi, tworzących sprzyjającą rozwojowi, konstruktywną atmosferę,
  • Rozległy zakres samodzielności w realizacji powierzonych zadań,
  • Atrakcyjne i motywujące wynagrodzenie,
  • Możliwość rozwoju i awansu zawodowego w obszarze logistyki w międzynarodowym środowisku.