Szczegóły oferty

Nazwa stanowiska: Specjalista ds. rozwoju produktu
Termin oferty: 31.01.2018r
Zakres obowiązków
  • Współtworzenie strategii rozwoju portfela produktowego firmy,
  • Realizacja zadań i prac związanych z wprowadzaniem nowych produktów na rynek,
  • Współudział i koordynowanie pracy zespołów projektowych,
  • Współpraca z działem konstrukcyjnym i inżynieryjnym w zakresie nowych uruchomień,
  • Analizowanie rynku, benchmarking cenowy konkurencji,
  • Przygotowanie  rysunków,  schematów i dokumentacji uruchomienia,
  • Prowadzenie szkoleń i doradztwa technicznego w zakresie oferty produktowej firmy.
Wymagania
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe inżynieryjne: instalacje sanitarne lub pokrewne,
  • 2 lata  doświadczenia w systemach instalacyjnych lub grzewczych,
  • Doświadczenie w prowadzeniu szkoleń dla klientów zewnętrznych(m.in. instalatorów, projektantów, sprzedawców),
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Znajomość rozwiązań instalacyjnych i grzewczych,
  • Wiedza w dziedzinie armatury sanitarnej i instalacyjnej oraz OZE.
Oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie,
  • Pracę przy ciekawych pełnych wyzwań projektach,
  • Koleżeńską atmosferę w zgranym zespole,
  • Niezbędne narzędzia pracy.