Szczegóły oferty

Nazwa stanowiska: Przedstawiciel Handlowy
Miejsce pracy: region Dolny Śląsk
Termin oferty: 31.01.2018r
Zakres obowiązków
  • Realizowanie założonych zadań sprzedażowych na terenie Dolnego Śląska,
  • Budowanie i rozwijanie współpracy z partnerami handlowymi w podległym regionie we wszystkich kanałach sprzedaży,
  • Prowadzenie szkoleń i prezentacji dla inwestorów, projektantów, oraz dystrybutorów,
  • Działania z zakresu  merchandisingu,
  • Budowanie biznesowych relacji z klientami,
  • Raportowanie działań sprzedażowych,
  • Aktywne poszukiwanie nowych możliwości rozwoju i zwiększenia sprzedaży,
  • Profesjonalne reprezentowanie firmy przez działania handlowe i wizerunkowe.
Wymagania
  • Doświadczenie w branży grzewczej lub pokrewnej (sanitarnej, instalacyjnej, wyposażenia łazienek),
  • Znajomość rynku instalacyjnego,
  • Dobra znajomość  topografii wskazanego regionu,
  • Wykształcenie wyższe lub średnie techniczne,
  • Czynne prawo jazdy kat. B,
  • Znajomość zasad merchandisingu,
  • Umiejętności handlowe, znajomość technik sprzedaży i negocjacji,
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • Zaangażowanie, samodzielność i inicjatywa w działaniu.
Oferujemy
  • Samochód służbowy, laptop oraz telefon komórkowy,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Pracę na odpowiedzialnym stanowisku w dynamicznie rozwijającej się firmie.