Szczegóły oferty

Nazwa stanowiska: Polernik
Termin oferty: 31.05.2018r
Zakres obowiązków
  • poleruje wyroby zgodnie z instrukcją i technologią w ustalonej ilości i ustalonym  czasie,
  • zabezpiecza wyroby przed uszkodzeniem podczas polerowania,
  • kontroluje na bieżąco każdą wykonaną sztukę,

Wymagania
  • gotowość do uczenia się i rozwoju
  • zaangażowanie i bezkonfliktowy charakter
  • chęć do pracy
  • NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA!
Oferujemy
  • naukę nowego zawodu,
  • możliwość długofalowej współpracy - umowa o pracę,
  • pracę w stabilnej firmie w systemie dwuzmianowym,
  • atrakcyjny system wynagradzania od 3500 - 6000 zł brutto,

Kontakt:
telefon: 18 2693229
e-mail: praca@valvex.com

Prosimy o dopisanie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawa z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)"