Szczegóły oferty

Nazwa stanowiska: Planista produkcji
Termin oferty: 28.02.2018r
Zakres obowiązków
  • Opracowywanie planów produkcji wyrobów gotowych oraz planów na poszczególne obszary produkcyjne zgodnie z obowiązującymi przepisami i procedurami i reagowanie na ich opóźnienia
  • Opracowywanie planów potrzeb materiałowych
  • Wystawianie zleceń produkcyjnych na zaplanowane wcześniej produkcje
  • Współpraca z liderami i szefami produkcji oraz z działem zaopatrzenia
Wymagania
  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie w planowaniu produkcji
  • Znajomość metod i narzędzi planistycznych
  • Umiejętność współpracy z innymi
  • Umiejętność analizowania
  • Samodzielność
  • Terminowość i dokładność
Oferujemy
  • Pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę
  • Przyjazną atmosferę pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenia