Szczegóły oferty

Nazwa stanowiska: Operator linii galwanicznej
Termin oferty: 31.12.2017r
Zakres obowiązków
  • Wykonywanie czynności związanych z obsługą urządzeń realizujących proces galwaniczny: wypłukiwanie zanieczyszczeń, pokrywanie powłokami ozdobnymi, zdejmowanie wadliwych powłok, etc - zgodnie z obowiązującymi procedurami i instrukcjami,
  • Kontrola parametrów pracy urządzeń i procesów technologicznych,
  • Realizacja wykonywania detali zgodnie z planem produkcji,
  • Dbałość o jakość procesu oraz kontrola detali.
Wymagania
  • Optymalnie wykształcenie zasadnicze zawodowe o profilu technicznym,
  • Dobra organizacja pracy, dokładność, umiejętność pracy w zespole
  • Zdolności manualne
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
Oferujemy
  • Przyjazną atmosferę pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne i motywujące wynagrodzenie