Szczegóły oferty

Nazwa stanowiska: Młodszy Konstruktor
Termin oferty: 11.10.2017r
Zakres obowiązków
  • Opracowywanie, sprawdzanie oraz weryfikacja projektów konstrukcyjnych na wyroby produkowane przez firmę,
  • Nadzorowanie wykonania prototypów do projektów konstrukcyjnych,
  • Analiza wyrobów konkurencyjnych do projektowanych,
  • Nadzorowanie prób i badań oraz ich ocena,
  • Przygotowanie dokumentacji konstrukcyjnej do produkcji seryjnej,
  • Rejestrowanie projektów konstrukcyjnych,
  • Opracowanie dokumentacji oraz instrukcji dotyczących opakowań wyrobów gotowych,
  • Opracowanie dokumentacji oraz instrukcji użytkowania wyrobów.
Wymagania
  • Znajomość programów do projektowania: AutoCad, Solid Edge lub pokrewnych,
  • Dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikacje,
  • Wykształcenie wyższe techniczne o profilu mechanicznym lub pokrewne,
  • Umiejętność sprawnego czytania rysunków technicznych,
  • Nie wymagamy doświadczenia,
  • Preferowani absolwenci oraz studenci kierunków technicznych o profilu mechanicznym IV, V roku.
Oferujemy
  • Przyjazną atmosferę pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Umowę o pracę,
  • Możliwość zdobycia doświadczenia.