Młodszy Konstruktor/Konstruktor

Oferta ważna do: 31 / 03 / 2024

Jordanów (pow. suski)

Zakres obowiązków

  • Opracowywanie, sprawdzanie oraz weryfikacja projektów konstrukcyjnych
  • Nadzorowanie wykonania prototypów do projektów konstrukcyjnych
  • Nadzorowanie prób i badań oraz ich ocena
  • Przygotowanie dokumentacji konstrukcyjnej do produkcji seryjnej
  • Rejestrowanie projektów konstrukcyjnych

Wymagania

  • Wykształcenie średnie techniczne lub wyższe, preferowane kierunki: mechanika, budowa maszyn
  • Znajomość programów do projektowania: AutoCad, Solid Edge lub pokrewnych- mile widziane
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację
  • Umiejętność sprawnego czytania rysunków technicznych
  • Kreatywność, zdolność myślenia analitycznego, samodzielność

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat
  • Pracę na odpowiedzialnym stanowisku z perspektywą ciągłego rozwoju
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i wiedzy
  • Współpracę w zgranym zespole profesjonalistów
  • Dużą dawkę wiedzy i możliwość jej sukcesywnego poszerzania
  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie, pracowniczy program emerytalny, pakiet socjalny
  • Pracę od poniedziałku do piątku, wolne weekendy

    Dane kandydata

    Wszystkie pola są wymagane

    Dokumenty

    Maskymalna wielkość pliku to 3 MB (PDF)

    Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest Valvex S.A. z siedzibą w Jordanowie, przy ulicy Nad Skawą 2, 34-240 Jordanów, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie, Wydział XII Gospodarczy KRS pod numerem KRS 0000026818, NIP: 735-00-24-499, REGON: 490399956.