Szczegóły oferty

Nazwa stanowiska: Młodszy konstruktor
Termin oferty: 31.05.2017r
Zakres obowiązków

·        Opracowywanie, sprawdzanie oraz weryfikacja projektów konstrukcyjnych na wyroby produkowane przez firmę

·        Nadzorowanie wykonywania prototypów do projektów konstrukcyjnych

·        Analiza wyrobów konkurencyjnych do projektowanych

·        Nadzorowanie prób i badań oraz ich ocena

·        Przygotowanie dokumentacji konstrukcyjnej do produkcji seryjnej

·        Rejestrowanie projektów konstrukcyjnych

·        Opracowanie dokumentacji oraz instrukcji dotyczących opakowań wyrobów gotowych

·        Opracowanie dokumentacji oraz instrukcji użytkowania wyrobów

Wymagania

·         Znajomość programów do projektowania: AutoCad, Solid Edge lub pokrewnych

·         Dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikacje

·         Wykształcenie wyższe techniczne o profilu mechanicznym lub pokrewne

·         Umiejętność sprawnego czytania rysunków technicznych

·         Nie wymagamy doświadczenia.

·         Preferowani studenci kierunków technicznych o profilu mechanicznym  III, IV, V roku.

Oferujemy

·         Przyjazną atmosferę pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie

·         Umowę o pracę

·         Możliwość zdobycia doświadczenia