Szczegóły oferty

Nazwa stanowiska: Lider produkcji
Termin oferty: 31.05.2017r
Zakres obowiązków

·        Koordynowanie pracy zespołu

·        Organizatorskie i merytoryczne wsparcie realizacji celów i zadań produkcyjnych

·        Zapewnienie ciągłości produkcji

·       Współpraca w zakresie planowania i harmonogramowania pracy zespołu

·       Aktywna współpraca z innymi działami

Wymagania

·        Praktyczna znajomość procesów wytwórczych

·        Orientacja na cele i wyniki

·        Komunikatywność i wysoka kultura osobista

·       Doskonała organizacja pracy

·       Umiejętność pracy w zespole

·       Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu małym zespołem

Oferujemy

·        Pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie

·        Przyjazną atmosferę pracy

·        Rozległy zakres samodzielności w realizacji powierzonych zadań

·       Przyjazne środowisko pracy

·       Atrakcyjne i motywujące wynagrodzenie