Szczegóły oferty

Nazwa stanowiska: Lakiernik
Termin oferty: 05.11.2017r
Zakres obowiązków
  • Malowanie i lakierowanie detali zgodnie z technologią,
  • Obsługa linii, aplikacji oraz innych urządzeń potrzebnych w procesie malowania i lakierowania,
  • Kontrola parametrów pracy urządzeń i procesów, wprowadzanie korekt i zgłaszanie awarii,
  • Kontrola i regeneracja zawieszek oraz elementów pomocniczych potrzebnych w procesie malowania i lakierowania,
  • Poprawa wadliwych powłok organicznych.
Wymagania
  • Optymalnie wykształcenie zasadnicze zawodowe o profilu technicznym,
  • Wiedza z zakresu malowania/lakierowania,
  • Znajomość narzędzi pomiarowych,
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy
  • Przyjazną atmosferę pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Umowę o pracę,
  • Atrakcyjne i motywujące wynagrodzenie.