Szczegóły oferty

Nazwa stanowiska: Kontroler jakości
Termin oferty: 08.06.2017r
Zakres obowiązków

·     Kontrola i segregacja wyrobów pod względem zgodności z wymogami zawartymi w dokumentacji technologicznej,

·     Sprawdzanie prawidłowości montażu detali przyjętych do kontroli,

·     Zgłaszanie wniosków w zakresie poprawy jakości.

Wymagania

·      Wykształcenie min. średnie, mile widziany profil techniczny,

·      Doświadczenie zawodowe 6 miesięcy,

·      Mile widziana znajomość rysunku technicznego i narzędzi kontrolno-pomiarowych

·      Mile widziana wiedza z zakresu kryteriów oceny jakości.

Oferujemy

·        Przyjazną atmosferę pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie,

·        Umowę o pracę,

·        Możliwość rozwoju i długofalowej współpracy.