Nazwa stanowiska: Kierownik działu obsługi reklamacji i serwisu
Termin oferty: 07.12.2017r
Zakres obowiązków
  • Zarządzanie procesem obsługi reklamacji i serwisu,
  • Zapewnienie terminowości, kompleksowości obsługi oraz interpretacja zasadności reklamacji,
  • Kontakt z klientem w zakresie obsługi posprzedażowej, instalacji i reklamacji – zarówno w kraju, jak i za granicą.
  • Zarządzanie podległym zespołem i współpraca z działami przedsiębiorstwa w zakresie optymalnej realizacji procesów reklamacyjnych,
  • Optymalizacja procesów i kosztów reklamacyjnych oraz serwisowych,
  • Analiza procesów oraz raportowanie danych związanych z serwisem i reklamacją.
Wymagania
  • Wykształcenie techniczne z zakresu obróbki metali, hydrauliki, obróbki skrawaniem, mechaniki – optymalnie wyższe politechniczne,
  • Min. 2 letnie doświadczenie w obsłudze reklamacji w branży produkcyjnej lub pokrewnej,
  • Znajomość rysunku technicznego,
  • Znajomość testów funkcjonalnych,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym w obszarach słownictwa technicznego, branżowego,
  • Ukierunkowanie na cel, samodzielność, praca pod presją czasu.
Oferujemy
  • Pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie o zasięgu międzynarodowym,
  • Atrakcyjne i uczciwe wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia, umiejętności i efektywności osobistej,
  • Możliwość rozwoju i awansu zawodowego.
  • Pracę w zespole nastawionym na współpracę, otwartość i ukierunkowanie na sukces.