Szczegóły oferty

Nazwa stanowiska: Inżynier ds. instalacji sanitarnych
Termin oferty: 21.12.2017r
Zakres obowiązków
  • Doradztwo techniczne dla instalatorów,
  • Udział w projektowaniu instalacji sanitarnych oraz nowych wyrobów,
  • Wdrażanie nowoczesnych rozwiązań i systemów instalacyjnych.
Wymagania
  • Wykształcenie techniczne
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Zdolności interpersonalne, odpowiedzialność, umiejętność pracy pod presją,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • Znajomość programów do projektowania 3D,
  • Znajomość MS Office.
Oferujemy
  • Umowę o pracę na pełny etat,
  • Pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Rozległy zakres samodzielności w realizacji powierzonych zadań,
  • Atrakcyjne i motywujące wynagrodzenie.