Szczegóły oferty

Nazwa stanowiska: Inżynier Analityk Marki
Termin oferty: 22.06.2017r
Zakres obowiązków

·        Analizowanie kosztów komponentów z procesu produkcji wyrobów marki

·        Przygotowywanie kalkulacji produkcyjnych dla nowych lub kwotowanych produktów i projektów

·        Tworzenie modeli kalkulacji kosztów (definicja kalkulacji materiału, procesu, oprzyrządowania) dla produktów marki

·        Analiza struktury kosztów dostawców

·        Analizowanie wpływu koncepcji produktu i rozwiązań technicznych na koszt

·        Analizowanie wpływu modelu biznesowego na koszt

·        Udział w procesie negocjacji z dostawcami

Wymagania

·        Wykształcenie wyższe techniczne

·        Wiedza z zakresu metod i sposobów normowania w przemyśle

·        Mile widziane doświadczenie na stanowisku inżyniera procesu, produktu lub inżyniera sprzedaży

·        Znajomość struktury kosztów procesów produkcyjnych

·        Dobra znajomość języka angielskiego

·        Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, rysunku technicznego

·        Zdolności interpersonalne i negocjacyjne

Oferujemy

·        Pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie

·        Przyjazną atmosferę pracy

·        Rozległy zakres samodzielności w realizacji powierzonych zadań

·        Pracę w międzynarodowym środowisku

·        Atrakcyjne i motywujące wynagrodzenie