Prosimy o wcześniejsze zapoznanie się z

Informacja dla kandydatów do pracy w Valvex S.A. w związku przetwarzaniem danych osobowych

Szczegóły oferty

Nazwa stanowiska: Hydraulik
Termin oferty: 31.05.2018r
Zakres obowiązków
  • posiada znajomość zasad dotyczących eksploatacji, budowy i działania urządzeń
  • wykonuje prace związane z eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci cieplnych, sprężonego powietrza, sanitarnych wraz z oczyszczalnią ścieków oraz wodociągowych
  • wykonuje prace związane z eksploatacją kotłów centralnego ogrzewania i ciepłej wody oraz urządzeń pomocniczych kotłowni
  • zabezpiecza kotły w wymaganą ilość paliwa
  • dba o racjonalne zużycie paliwa
  • usuwa usterki i awarie urządzeń
Wymagania
  • wykształcenie techniczne ( zasadnicza szkoła zawodowa, technikum,  specjalności: mechanik, instalator, instalacje sanitarne lub pokrewne)
  • chęć rozwoju w kierunku zagadnień instalacji sanitarnej jak i centralnego ogrzewania
Oferujemy
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • niezbędne narzędzia pracy
  • dobre wynagrodzenie + premie